Злинська ЗШ №1 І - ІІІ ступенів

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

6 клас

Підручник вирізняється оригінальною структурою. Теоретичний матеріал учні засвоюють шляхом самостійного формулювання правил після опрацювання схем, таблиць, алгоритмів. Пізнавальні тексти, ситуативні вправи, мовні ігри й робота з ілюстраціями зроблять навчання цікавим, розширять коло інтересів школярів.

Рівневі завдання й тести допоможуть систематизувати й узагальнити вивчене, полегшать підготовку до тематичної атестації, а довідки до вправ і тлумачний словник наприкінці підручника — збагатити лексику. Відгадуючи загадки, розв'язуючи кросворди, граючи в мовні ігри, учні переконуються, що навчання мови — не тільки корисна, а й цікава справа.

Інші книги з цього розділу:
 Збірник завдань для державної підсумкової атестації з історії України : 11 кл. 2012

Зошит, містить 15 варіантів по 10 тестових завдань різної форми.

11 клас